Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lora

Është emri yt Lora? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lior, Lear, Larry, Lauro, Leroy, Leeroy, Llara, Liroy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Luar, Lura, Lara, Laura, Liora, Lyra, Leira, Lair
Vlerësimi:
5/5
yje 66 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 41 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 41 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 41 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 62 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 61 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Soren, Orges
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 60210 Lora's në Facebook. Pozicioni #1432
Kategoritë: - Emrat Anglisht - Top 100 bulgarian emrat - Popullore hungarez emrat - Popullore bulgarian emrat - Popullore letonisht emrat - Emrat popullore në Letoni - Emrat popullore në Hungari - Emrat popullore në Bulgari - Emrat popullore në Kroacia
Komente nga Lora


Lora ( 18 vjeç) 2017-04-27
Qfar kuptimi ka emri Lora

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lora? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lora? Voto për emrin tënd