Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Loris

Është emri yt Loris? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lorik, Lars, Laris, Lares, Lauris, Larus, Leroux, Lorcc
Vajza me tinguj të ngjashëm:Larissa, Loresa, Larisa, Louriz, Lorisa, Lyrik, Laurissa, Laerke
Vlerësimi:
4.5/5
yje 33 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 30 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 29 vota
Pseudonime:Lolisa, Lori
Emrat e vëllezërve:Alsid, Tuan, Diar, Geon
Emrat e motrave:Tuana, Alesa
Facebook:

+/- 3805 Loris's në Facebook. Pozicioni #12649
Kategoritë: - Emrat me 5 shkronja - Popullore shqiptar emrat - Emrat e Amerikës Latine - Emrat popullore në Itali - Emrat popullore në Kroacia - Emrat popullore në Maqedoni - emrat Boy me më shumë vota - Emrat popullore në Irlandë - Popullore shqiptar emrat boy
Komente nga Loris


Loris ( 3 vjeç) 2016-09-05
?

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Loris? Voto për emrin tënd


Është emri yt Loris? Voto për emrin tënd