Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sidorela

Është emri yt Sidorela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sturla
Vajza me tinguj të ngjashëm:Strohl, Stauroula, Sthirly
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Eli, Loku, Ela
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Amelia, Elvira, Armela, Selmie, Elsa, Elena, Silvana
Facebook:

+/- 205 Sidorela's në Facebook. Pozicioni #106873
Kategoritë:Emrat me 8 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja
Komente nga Sidorela


Sidorela ( 26 vjeç) 2018-10-10
Esht I lezecem.

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sidorela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sidorela? Voto për emrin tënd