Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Doruntina

Është emri yt Doruntina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dereon Nathan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dorentina, Dea Rahmadani
Vlerësimi:
5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 16 vota
Pseudonime:Tina, Dori, S'kam, Tinushe, Dora, Doro, Dea
Emrat e vëllezërve:Ismail, Loni, Armend, Leon, Lauris, Erblin, Shkelqim
Emrat e motrave:Rina, Nisa, Dorina, Greta, Dorjana, Albiona, Albina, Albulena, Djellza, Diona, Festina, Erblina
Facebook:

+/- 395 Doruntina's në Facebook. Pozicioni #67011
Kategoritë:Emrat me 9 shkronja - Emrat me 4 rrokjeve - Emrat me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat - Emrat popullore në Kosovë - Emrat popullore në Maqedoni - Emrat Girl me më shumë vota - Lehtë për të kujtuar emrat - Emrat popullore në Shqipëri - Lehtë për të shpallë emrat
Komente nga Doruntina


Doruntina ( 20 vjeç) 2017-07-03
Eshte emer terheqes.Kush e kuptone kete,''Kush e ka lume qe e ka, dhe meshnet emri i te gjithewe''.
Doruntina ( 17 vjeç) 2019-01-10
Qfar dmth ka
Doruntina ( 18 vjeç) 2019-02-12
Jo
Veronika ( 12 vjeç) 2019-04-03
dua te di emri doruntina edhte katolik apo mysliman
Dorentina ( 13 vjeç) 2019-07-13
Është vertet emer teheqes
Doruntina ( 21 vjeç) 2019-08-20
Emri Doruntine-Dhurate nga zoti

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Doruntina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Doruntina? Voto për emrin tënd