Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arjeta

Është emri yt Arjeta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Arre-Catte-Waho, Arkady, Arshad, Ar-Ke-Kee-Tah, Arkadiy, Aristide, Aroghetto, Arrighetto
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aristea, Arcadia, Arista, Archita, Arsyad, Arsita, Arcueid, Arjette
Vlerësimi:
4.5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Jeta, Are, Jo, Lola, Pamela, Ari, Arii, Eta
Emrat e vëllezërve:Adem, Agim, Sead, Rigon, Arben, Arbnor, Jo, Armend, Azem, Ardian
Emrat e motrave:Mirjeta, Arta, Lealba, Muki, Agnesa, Aurora, Diara, Antigona, Jo
Facebook:

+/- 1995 Arjeta's në Facebook. Pozicioni #20590
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 6 shkronja - Emrat me 3 rrokjeve - Top 100 shqiptar emrat - Popullore shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - Emrat popullore në Kosovë - Emrat popullore në Maqedoni - Emrat Girl duke filluar me A - Lehtë për të kujtuar emrat
Komente nga Arjeta


Arjeta ( 13 vjeç) 2017-05-04
Ështe emer me shum kuptim
Arjeta ( 15 vjeç) 2017-05-05
Esht emir i mir
Arjeta 2017-05-29
Emer i mirë
Arjeta 2017-05-29
Emer i mirë
Arjeta ( 13 vjeç) 2017-06-01
Emer i mirë &&
Arjeta ( 16 vjeç) 2018-03-17
Jo
Arjeta ( 16 vjeç) 2018-03-17
Jo
Kaltrina 2018-06-14
Emer shume i mire
Arjeta ( 16 vjeç) 2019-07-25
Emri im eshte shm i bkr ...jo per fakrin se ka nonj domethenie apo kuptim t vecant(prvrc faktit qe do thot jeta ar pra arjeta

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arjeta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arjeta? Voto për emrin tënd