Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ilir

Është emri yt Ilir? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ilario, Ilari, Ilar, Ilyar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ilaria, Iliria, Ilyria, Ilori, Ilara, Ilaurie, Ilary, Illara
Vlerësimi:
5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 12 vota
Pseudonime:Ilia, Liri, Like, Loco
Emrat e vëllezërve:Erion, Skom
Emrat e motrave:Edona, Kushtrim, Adelina, Anila, Jona, Skom, Anita, Bleona, Mirjeta, Nikoleta, Luljeta, Shehide, Tiana
Facebook:

+/- 8395 Ilir's në Facebook. Pozicioni #6756
Kategoritë:Emrat me 4 shkronja - Emrat popullore në Armeni - Popullore italian emrat boy - Emrat popullore në Kosovë - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat popullore në Maqedoni - Emrat popullore në Shqipëri - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja - Emrat popullore djalë në Serbia - Emrat popullore djalë në Armeni
Komente nga Ilir


Ilir ( 20 vjeç) 2017-06-18
Cili ësht kuptimi I emrit ilir
qfar do thot ilir
Ilir ( 37 vjeç) 2018-10-19
populli ilir

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ilir? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ilir? Voto për emrin tënd