Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Adonis

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Adonis.
Është emri yt Adonis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:lord
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Adonia
Djem me tinguj të ngjashëm:Adonías, Atanasio, Aytunc, Athanasios, Athanasius, Adonijah, Aatmik, Adamik
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adonica, Adoncia, Atanasia, Athanasia, Atmaja, Adenis, Atenas, Autumn Mss
Vlerësimi:
5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Skam, Ardenis, Jo, Niss, Nuk Kam, Ici, Ardonis, Adenis, Nisi
Emrat e vëllezërve:Skam, Dijard, Altin, Denis, Leon
Emrat e motrave:Erza, Anis, Adea, Anita, Aida, Indisara, Anduesa, Majlinda, Liza, Agnes
Facebook:

+/- 18180 Adonis's në Facebook. Pozicioni #3669
Kategoritë:Emrat greke - Emrat filluar me A - Emrat me 6 shkronja - Emrat me 3 rrokjeve - emrat Boy filluar me A - Popullore slloven emrat - Popullore shqiptar emrat - Emrat popullore në Austri - Emrat popullore në Kosovë - emrat Boy me më shumë vota
Komente nga Adonis


Adonis ( 19 vjeç) 2017-02-23
Dua të di dëmethënjen e emrit Adonis

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adonis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adonis? Voto për emrin tënd