Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aida

Është emri yt Aida? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ayda
Djem me tinguj të ngjashëm:Adi, Aad, Addy, Aadi, Aaite, Aet, Ade, Aditya
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adea, Adia, Ada, Atea, Ái Thy, Atia, Ái Thi, Addie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 274 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 159 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 158 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 155 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 235 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 239 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Jo Skam, Po Kam Vetem 1, Adonis, Arber, Mirdash
Emrat e motrave:Elmedina, Anita, Jo Skam, Po Vetem 1, Elsa, Ares, Grisilda, Lindita, Adisa
Facebook:

+/- 82390 Aida's në Facebook. Pozicioni #1098
Kategoritë: - Emrat filluar me A - Popullore fa emrat - Top 100 turk emrat - Emrat me 4 shkronja - Popullore fund emrat - Popullore turk emrat - Popullore rumun emrat - Top 100 lituanez emrat - Popullore slloven emrat
Komente nga Aida


Aida ( 14 vjeç) 2017-03-06
Nuk kam Asnje Koment
Aida ( 30 vjeç) 2018-08-21
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aida? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aida? Voto për emrin tënd