Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Donjeta

Është emri yt Donjeta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Donnachadh, Dương Tử, Donnchadh, Do Tuan Kiet, Danang Wahyu Hidayat, Dimas Sathya, Dinh Gia Kiệt, Dong Cat
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dinasti, Donjete, Dạ Nguyệt, Dianastiti, Dương Thu Thủy, Dung Tú, Dea Anggita, Dimas Adit
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Donky, Dona, Feti
Emrat e vëllezërve:Drilon, Lulzim, Gentrit, Jetulla, Bardh
Emrat e motrave:Edona, Rajan, Diarta, Hiba, Denisa, Anesa, Mirjeta, Fato
Facebook:

+/- 910 Donjeta's në Facebook. Pozicioni #36625
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Popullore shqiptar emrat - Emrat popullore në Shqipëri - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja - Emrat popullore vajzë në Shqipëri
Komente nga Donjeta


Donjeta ( 21 vjeç) 2019-02-07
Skom
Donjeta 2019-02-16
me pelqen
Donjeta ( 14 vjeç) 2019-07-30
Emri im me pelqen po dua ta di preardhjen e ketij emri

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Donjeta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Donjeta? Voto për emrin tënd