Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zedd

Është emri yt Zedd? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Zeid, Zed, Zaid, Zahid, Zad, Ziyaed, Zawadi, Zayd
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zaida, Zita, Zod, Zet, Zawati, Zato, Zade, Zadie
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 355 Zedd's në Facebook. Pozicioni #71912
Kategoritë:Emrat e shkurtër
Komente nga ZeddPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zedd? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zedd? Voto për emrin tënd