Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wilna

Është emri yt Wilna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Wilhelm, William, Waylen, Walwyn, Willaim, Waylan, Willhelm, Willam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wilma, Wilhelmina, Wilhelmine, Wilhemina, Wilona, Wilmy, Willina, Wulan
Vlerësimi:
4/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2660 Wilna's në Facebook. Pozicioni #16628
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga WilnaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wilna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wilna? Voto për emrin tënd