Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Stephany

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Stephany.
Është emri yt Stephany? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Me kurorë
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Stefanus
Djem me tinguj të ngjashëm:Stefano, Stephen, Stephano, Steven, Stephan, Stiabhan, Stephon, Stevan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Stephanie, Stefanie, Stepfanie, Stefenie, Stepne, Stevina, Stephana, Stefane
Vlerësimi:
4.5/5
yje 603 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 505 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 497 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 496 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 566 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 561 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 26790 Stephany's në Facebook. Pozicioni #2691
Kategoritë:Top 100 spanjisht emrat - Top 100 portugalisht emrat - Popullore spanjisht emrat vajzë - Popullore portugalisht emrat vajzë - Top 100 emra të njohura në Shtetet e Bashkuara (Am - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga StephanyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Stephany? Voto për emrin tënd


Është emri yt Stephany? Voto për emrin tënd