Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Stefany

Është emri yt Stefany? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Stefanus
Djem me tinguj të ngjashëm:Stefano, Stephen, Stephano, Steven, Stephan, Stiabhan, Stephon, Stevan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Stephanie, Stefanie, Stepfanie, Stefenie, Stepne, Stevina, Stephana, Stefane
Vlerësimi:
4.5/5
yje 146 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 120 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 119 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 119 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 134 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 134 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10210 Stefany's në Facebook. Pozicioni #5834
Kategoritë:Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga StefanyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Stefany? Voto për emrin tënd


Është emri yt Stefany? Voto për emrin tënd