Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Siti

Është emri yt Siti? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Said, Sead, Scott, Saeed, Sadat, Scotty, Scottie, Saadya
Vajza me tinguj të ngjashëm:Suad, Saida, Seda, Saadet, Shehide, Shahadat, Sigita, Sadie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 153 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 69 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 69 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 70 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 110 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 111 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 131505 Siti's në Facebook. Pozicioni #745
Kategoritë:Emrat egjiptian - Top 100 indonezian emrat - Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga SitiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Siti? Voto për emrin tënd


Është emri yt Siti? Voto për emrin tënd