Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sinai

Është emri yt Sinai? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sinan, Sion, Sean, Shan, Shawn, Sem, Sajan, Senen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Suzana, Siena, Sena, Sihana, Sina, Suna, Shon, Sonia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 106 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 72 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 70 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 70 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 81 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 76 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1180 Sinai's në Facebook. Pozicioni #30270
Kategoritë:Emrat Hebreje - Popullore lituanez emrat boy
Komente nga SinaiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sinai? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sinai? Voto për emrin tënd