Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Shary

Është emri yt Shary? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Siar, Sawyer, Sar, Sior, Sacar, Shakar, Sachairi, Sayre
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sara, Siara, Shira, Sare, Suri, Shakira, Sakura, Soraya
Vlerësimi:
4.5/5
yje 85 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 66 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 66 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 66 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 81 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 78 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3350 Shary's në Facebook. Pozicioni #13952
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga SharyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Shary? Voto për emrin tënd


Është emri yt Shary? Voto për emrin tënd