Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Shanna

Është emri yt Shanna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sion, Sinan, Sean, Shan, Shawn, Sem, Sajan, Senen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Suzana, Siena, Sena, Sihana, Sina, Suna, Shon, Sonia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 48 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 45 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 45 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 61890 Shanna's në Facebook. Pozicioni #1406
Kategoritë:Emrat amerikanë - Popullore slloven emrat vajzë
Komente nga ShannaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Shanna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Shanna? Voto për emrin tënd