Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Seth

Është emri yt Seth? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Shet, שֵׁת
Djem me tinguj të ngjashëm:Said, Sead, Scott, Saeed, Sadat, Scotty, Scottie, Saadya
Vajza me tinguj të ngjashëm:Suad, Saida, Seda, Saadet, Shehide, Shahadat, Sigita, Sadie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 38 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 33 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 33 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 235685 Seth's në Facebook. Pozicioni #439
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat e shkurtër - Popullore sllovak emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore polonisht emrat boy - Popullore Tagalogisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1975
Komente nga SethPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Seth? Voto për emrin tënd


Është emri yt Seth? Voto për emrin tënd