Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sandi

Është emri yt Sandi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Senad, Samet, Sante, Santo, Santi, Sanita, Smith, Sendoa
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sindi, Samanta, Senada, Sinead, Sunita, Samantha, Shanti, Sandy
Vlerësimi:
4/5
yje 55 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 29 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 29 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 29 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 49 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 48 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 90890 Sandi's në Facebook. Pozicioni #1018
Kategoritë:Popullore slloven emrat boy - Popullore lituanez emrat boy - Popullore letonisht emrat boy - Popullore indonezian emrat boy
Komente nga SandiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sandi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sandi? Voto për emrin tënd