Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sana

Është emri yt Sana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sinan, Sion, Sean, Shan, Shawn, Sem, Sajan, Senen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Suzana, Siena, Sena, Sihana, Sina, Suna, Shon, Sonia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 112 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 83 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 82 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 79 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 99 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 99 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 110250 Sana's në Facebook. Pozicioni #878
Kategoritë:Emrat Arabisht - Emrat popullore maroken - Popullore arab emrat vajzë - Popullore Hindi emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë




Komente nga Sana



Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sana? Voto për emrin tënd