Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rohit

Është emri yt Rohit? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Riad, Rida, Rodi, Reda, Rudy, Riyad, Rod, Rudi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rita, Redi, Rud, Ruta, Rati, Reta, Reut, Ruthie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 369 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 324 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 320 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 317 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 315 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 307 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 210950 Rohit's në Facebook. Pozicioni #480
Kategoritë:Emrat Hindu - Top 100 Hindi emrat - Popullore Hindi emrat boy - Top 100 emra të njohura në Shtetet e Bashkuara (Am - Emrat popullore djalë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga RohitPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rohit? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rohit? Voto për emrin tënd