Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ricard

Është emri yt Ricard? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Riccardo, Ricciardo, Ricardo, Rikard, Richard, Ryszard, Rickard, Rickardo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Riccarda, Ricarda, Rezarta, Rigerda, Richarda, Rikkerd, Riza Hariati, Rosarito
Vlerësimi:
5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1595 Ricard's në Facebook. Pozicioni #24297
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Top 100 Catalonian emrat - Popullore Catalonian emrat boy
Komente nga RicardPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ricard? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ricard? Voto për emrin tënd