Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ravi

Është emri yt Ravi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rafi, Rob, Rabbi, Robby, Rabih, Rafe, Rabeah, Rufo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Riva, Rabea, Ruby, Reba, Rahab, Rupa, Rabia, Rubaba
Vlerësimi:
4.5/5
yje 147 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 119 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 119 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 119 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 130 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 127 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 220375 Ravi's në Facebook. Pozicioni #467
Kategoritë:Emrat Hindu - Top 100 te emrat - Emrat e shkurtër - Top 100 Hindi emrat - Popullore te emrat boy - Popullore Hindi emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Emrat popullore djalë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga RaviPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ravi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ravi? Voto për emrin tënd