Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nataša

Është emri yt Nataša? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nate, Ned, Nhân Từ, Nhất Duy, Nimat, Nito, Nam Tú, Nam Nhật
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nadia, Nida, Nita, Niti, Nada, Nihad, Nettie, Nut
Vlerësimi:
4.5/5
yje 35 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 34 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 35 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 26135 Nataša's në Facebook. Pozicioni #2744
Kategoritë:
Komente nga NatašaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nataša? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nataša? Voto për emrin tënd