Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nari

Është emri yt Nari? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nour, Nuri, Nereo, Nenru, Nare, Nor, Nero, Norrie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nur, Noar, Nora, Nara, Norah, Nura, Niara, Narah
Vlerësimi:
4/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:Noa, Noo, Rrush
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Lara
Facebook:

+/- 3005 Nari's në Facebook. Pozicioni #15208
Kategoritë:Emrat me 4 shkronja - Emrat e Amerikës Latine - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga Nari


Nari 2016-06-21
Kuptimi I emrit Nari ?

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nari? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nari? Voto për emrin tënd