Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

More

Është emri yt More? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mario, Maher, Murray, Monroe, Morrey, Munir, Munro, Morrie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mara, Maira, Meri, Miri, Marie, Marea, Manara, Maura
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3115 More's në Facebook. Pozicioni #14761
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga MorePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt More? Voto për emrin tënd


Është emri yt More? Voto për emrin tënd