Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Marcelle

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Marcelle.
Është emri yt Marcelle? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Pak
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Marcellus
Djem me tinguj të ngjashëm:Marie-Soleil, Marsel, Marceli, Marcello, Marzel, Marcel, Miroslaw, Marshall
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marcela, Marisol, Marsela, Marsala, Markela, Marischla, Maricella, Marchella
Vlerësimi:
4.5/5
yje 57 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 40 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 40 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 40 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 52 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 53 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 12765 Marcelle's në Facebook. Pozicioni #4872
Kategoritë:Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga MarcellePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marcelle? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marcelle? Voto për emrin tënd