Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Marcella

Është emri yt Marcella? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Marcellus
Variante:Zella
Djem me tinguj të ngjashëm:Marie-Soleil, Marsel, Marceli, Marcello, Marzel, Marcel, Miroslaw, Marshall
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marcela, Marisol, Marsela, Marsala, Markela, Marischla, Maricella, Marchella
Vlerësimi:
4.5/5
yje 163 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 98 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 97 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 95 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 144 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 140 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 36245 Marcella's në Facebook. Pozicioni #2095
Kategoritë:Emra latin - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga MarcellaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marcella? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marcella? Voto për emrin tënd