Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Leif

Është emri yt Leif? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lope, Livio, Lup, Levi, Lobo, Levy, Luif, Lapo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Livia, Liva, Lavi, Lupe, Lavia, Love, Lava, Lebibe
Vlerësimi:
5/5
yje 40 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 26 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 26 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 26 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 40 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 39 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 16625 Leif's në Facebook. Pozicioni #3952
Kategoritë:Emrat skandinave - Emrat e shkurtër - Popullore danez emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1968
Komente nga LeifPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Leif? Voto për emrin tënd


Është emri yt Leif? Voto për emrin tënd