Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jānis

Është emri yt Jānis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Johannes, Janik, James, Jonas, Jens, Jones, Jannik, Janusz
Vajza me tinguj të ngjashëm:Janis, Janice, Janessa, Jeong, Janiece, Jenice, Jasminka, Jaimica
Vlerësimi:
4.5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 21 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 21 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 53460 Jānis's në Facebook. Pozicioni #1563
Kategoritë:
Komente nga JānisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jānis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jānis? Voto për emrin tënd