Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ianca

Është emri yt Ianca? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Inis, Innes, Inys, Ionas, Inias, Ionnes, Inze, Ioannis
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ines, Inesa, Inneke, Iniga, Inci, Inoke, Inez, Inga
Vlerësimi:
4.5/5
yje 46 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 44 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 44 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 44 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 43 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 42 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 40 Ianca's në Facebook. Pozicioni #358648
Kategoritë:Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga IancaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ianca? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ianca? Voto për emrin tënd