Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fenny

Është emri yt Fenny? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Fen
Djem me tinguj të ngjashëm:Fabian, Fabiano, Fionn, Finn, Faheem, Finan, Finin, Finneen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fabiana, Fauna, Fanni, Fama, Femi, Femme, Fenna, Fani
Vlerësimi:
4/5
yje 76 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 38 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 38 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 38 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 66 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 68 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 13545 Fenny's në Facebook. Pozicioni #4638
Kategoritë:Emrat Frisian - Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga FennyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fenny? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fenny? Voto për emrin tënd