Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Evellyn

Është emri yt Evellyn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Evelyn, Epelaima
Vajza me tinguj të ngjashëm:Evelin, Evelina, Evelyne, Evelien, Eveleen, Evalina, Evaline, Evaleen
Vlerësimi:
4.5/5
yje 99 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 85 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 85 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 83 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 88 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 89 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 360 Evellyn's në Facebook. Pozicioni #71726
Kategoritë:Top 100 portugalisht emrat - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga EvellynPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Evellyn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Evellyn? Voto për emrin tënd