Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Eugène

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Eugène.
Është emri yt Eugène? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mirë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Eugenius
Djem me tinguj të ngjashëm:Egzon, Eugen, Eugenio, Egon, Esme, Egan, Essam, Eason
Vajza me tinguj të ngjashëm:Egzona, Ejona, Esma, Eugena, Esmina, Ekin, Esmay, Esmée
Vlerësimi:
4/5
yje 26 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 22 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 179515 Eugène's në Facebook. Pozicioni #560
Kategoritë:Emrat greke - Popullore anglisht emrat boy - Emrat popullore djalë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga EugènePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eugène? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eugène? Voto për emrin tënd