Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dea Gashi

Është emri yt Dea Gashi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Diego, Desi, Dax, Dex, Duc, Doug, Diaz, Daiki
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dasha, Deka, Daisy, Deja, Dyke, Dese, Deysi, Dacia
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Dion
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat me 9 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 9 shkronja
Komente nga Dea Gashi


Dea Gashi ( 11 vjeç) 2016-12-29
Kisha dashtê shum me e ditë kuptimin e emrit Dea
Dea Gashi ( 11 vjeç) 2016-12-29
Kisha dashtê shum me e ditë kuptimin e emrit Dea

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dea Gashi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dea Gashi? Voto për emrin tënd