Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cecilia

Është emri yt Cecilia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Cecil
Variante:Cecil, Cicily, Secia, Sheelah
Djem me tinguj të ngjashëm:Cecil, Cel, Cole, Cecilio, Clay, Cal, Coliu, Chilo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Chloe, Ciel, Cilia, Celi, Cali, Cile, Cicily, Ceceli
Vlerësimi:
4.5/5
yje 280 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 178 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 177 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 177 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 261 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 259 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 157630 Cecilia's në Facebook. Pozicioni #640
Kategoritë:Top 100 suedez emrat - Emrat e Amerikës Latine - Popullore arab emrat vajzë - Popullore danez emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga CeciliaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cecilia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cecilia? Voto për emrin tënd