Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Brayton

Është emri yt Brayton? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Barton, Bertin, Brayden, Burton, Breyton, Berton, Bertwin, Bryden
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bertina, Berdina, Brittany, Bertine, Britney, Britany, Bradana, Berdien
Vlerësimi:
4.5/5
yje 35 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 28 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 28 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 32 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 31 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1350 Brayton's në Facebook. Pozicioni #27502
Kategoritë:Top 100 Swahilian emrat - Popullore Swahilian emrat boy




Komente nga Brayton



Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Brayton? Voto për emrin tënd


Është emri yt Brayton? Voto për emrin tënd