Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Boot

Është emri yt Boot? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Bode
Djem me tinguj të ngjashëm:Boyd, Badi, Buddy, Batu, Boid, Bud, Bat, Bade
Vajza me tinguj të ngjashëm:Beata, Beth, Betty, Babita, Bette, Beate, Badu, Bảo Thoa
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1100 Boot's në Facebook. Pozicioni #31937
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga BootPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Boot? Voto për emrin tënd


Është emri yt Boot? Voto për emrin tënd