Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Audry

Është emri yt Audry? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Adri, Atreo, Adar, Atur, Adir, Atreyu, Adriao, Adair
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adora, Adorée, Adria, Adhra, Adira, Adara, Adra, Audrey
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3965 Audry's në Facebook. Pozicioni #12266
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga AudryPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Audry? Voto për emrin tënd


Është emri yt Audry? Voto për emrin tënd