Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anggita

Është emri yt Anggita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Amjed, Amgad, Ansat, Amjad, Amistad, Angada, Anh Kiệt, Amnchadh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Annunziata, Ankti, Annunciata, Anstey, Ankita, Anchita, Amicitia, Annuziata
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1980 Anggita's në Facebook. Pozicioni #20724
Kategoritë:
Komente nga AnggitaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anggita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anggita? Voto për emrin tënd