Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alberte

Është emri yt Alberte? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Albert, Alfred, Alberto, Aalbert, Alfredo, Alfrid, Albart, Ailfrid
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alfreda, Alberta, Aalberta, Alverta, Alfrieda, Alvarita, Alfredia, Albreda
Vlerësimi:
4/5
yje 83 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 71 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 72 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 71 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 76 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 79 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 260 Alberte's në Facebook. Pozicioni #90897
Kategoritë:Emra daneze - Top 100 danez emrat - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore danez emrat vajzë
Komente nga AlbertePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alberte? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alberte? Voto për emrin tënd