Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zain

Është emri yt Zain? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Zayn
Djem me tinguj të ngjashëm:Zani, Zane, Zen, Zan, Zion, Zaim, Zein, Zyon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zana, Zaina, Zaynah, Zina, Zhane, Zhani, Zanna, Zena
Vlerësimi:
5/5
yje 43 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 20 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 37 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 37 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 45540 Zain's në Facebook. Pozicioni #1771
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Emrat popullore në Pakistan - Popullore hungarez emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 2006 - Emrat popullore djalë në Pakistan - Top 100 emra të njohura në Pakistan
Komente nga ZainPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zain? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zain? Voto për emrin tënd