Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wojciech

Është emri yt Wojciech? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Wes, Was, Wik, Wick, Wise, Wasaki, Wigge, Waqqas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Waki, Wisia, Wies, Waqi, Wieke, Wike, Wiske, Wiesje
Vlerësimi:
4/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4625 Wojciech's në Facebook. Pozicioni #10808
Kategoritë:Emrat polish - Popullore lituanez emrat boy - Popullore polonisht emrat boy
Komente nga WojciechPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wojciech? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wojciech? Voto për emrin tënd