Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wies

Është emri yt Wies? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Wiesje, Wieske, Wiezen
Djem me tinguj të ngjashëm:Wes, Was, Wik, Wick, Wasaki, Wise, Wigge, Waqqas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wisia, Waki, Waqi, Wieke, Wiske, Wike, Wiesje, Wazka
Vlerësimi:
4/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 225 Wies's në Facebook. Pozicioni #99682
Kategoritë:Emrat Holandez - Emrat e shkurtër
Komente nga WiesPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wies? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wies? Voto për emrin tënd