Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Wisia

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Wisia.
Është emri yt Wisia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Me fitore
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Wes, Was, Wik, Wick, Wasaki, Wise, Wigge, Waqqas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Waki, Wies, Waqi, Wieke, Wike, Wiske, Wiesje, Wazka
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30 Wisia's në Facebook. Pozicioni #414349
Kategoritë:Emrat polish
Komente nga WisiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wisia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wisia? Voto për emrin tënd