Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wieke

Është emri yt Wieke? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Wes, Was, Wik, Wick, Wasaki, Wise, Wigge, Waqqas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wisia, Waki, Wies, Waqi, Wike, Wiske, Wiesje, Wazka
Vlerësimi:
4/5
yje 43 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 41 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 40 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 690 Wieke's në Facebook. Pozicioni #44681
Kategoritë:Emrat Frisian
Komente nga WiekePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wieke? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wieke? Voto për emrin tënd