Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wiesje

Është emri yt Wiesje? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Wies
Djem me tinguj të ngjashëm:Wes, Was, Wik, Wick, Wasaki, Wise, Wigge, Waqqas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wisia, Waki, Wies, Waqi, Wieke, Wiske, Wike, Wazka
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 120 Wiesje's në Facebook. Pozicioni #156493
Kategoritë:Emrat Holandez
Komente nga WiesjePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wiesje? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wiesje? Voto për emrin tënd