Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Was

Është emri yt Was? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Waas
Djem me tinguj të ngjashëm:Wes, Wik, Wick, Wise, Wasaki, Waqqas, Wigge, Wasi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Waki, Wisia, Wies, Waqi, Wieke, Wike, Wiske, Wiesje
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 240 Was's në Facebook. Pozicioni #95116
Kategoritë:
Komente nga WasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Was? Voto për emrin tënd


Është emri yt Was? Voto për emrin tënd