Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wes

Është emri yt Wes? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Was, Wik, Wick, Wise, Wasaki, Waqqas, Wigge, Wasi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Waki, Wisia, Wies, Waqi, Wieke, Wike, Wiske, Wiesje
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 133670 Wes's në Facebook. Pozicioni #737
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat e shkurtër - Emrat Top1000 amerikanë në 1957
Komente nga WesPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wes? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wes? Voto për emrin tënd