Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Willa

Është emri yt Willa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Will, Wiel, Wil, Wael, Wail, Wiley, Waail, Wilu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Well, Wala, Wally, Willy, Willie, Willow, Waliyah, Wallaa
Vlerësimi:
4/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 18 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8835 Willa's në Facebook. Pozicioni #6511
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga WillaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Willa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Willa? Voto për emrin tënd